Formuły DMK zostały opracowane na bazie składników, które „rozpoznaje i przyjmuje” skóra i mają na celu normalizację procesów metabolicznych w skórze, leczenie problemów kosmetologicznych (trądzik, blizny po trądziku, trądzik różowaty, skóra naczynkowa, pigmentacja, zmiany skórne związane z wiekiem, blizny), oraz licznych dermatologicznych chorób skóry (łuszczyca, atopowe zapalenie skóry).

Produkty DMK w pełni odpowiadają jakości leków, zarówno pod względem czystość farmakologicznej surowców, jak i sposobu ich przetwarzania. Zwierają składniki farmaceutyczne, ale są przede wszystkim stosowane w leczeniu kosmetycznym (np. trądzik, cellulit) i przy w chorobach skóry (łuszczyca, AZS). Są oparte na składnikach roślinnych, enzymach, aminokwasach i peptydach. Nie zawierają substancji zapachowych, barwników, nie są komedogenne.

Certyfikat FDA jest potwierdzeniem wysokiej jakości, efektywności i bezpieczeństwa produktu medycznego. FDA czyli Agencja Żywności i Leków ( Food and Drug Administration).

Certyfikat Europejska Agencja Leków (EMA) która chroni i promuje zdrowie ludzi poprzez ocenę produktów leczniczych i monitorowanie ich bezpieczeństwa w Unii Europejskiej.

Certyfikat CE informuje, że oznakowany wyrób spełnia wymagania dyrektyw tzw. „Nowego Podejścia” Unii Europejskiej (UE). Zapewnia on konsumenta o bezpieczeństwie użytkowania produktu.

MISJA

USUNĄĆ

Usunięcie martwych komórek skóry, które powodują suchość, zmarszczki, zatkane pory lub pigmentację.

UDBUDOWAĆ

Odbudowa skóry, stymulując optymalne funkcjonowanie kluczowych procesów wewnętrznych, pozwalając komórkom pozostać przy życiu dłużej i działać z maksymalnym potencjałem, tworząc zdrowszą i młodszą skórę.

CHRONIĆ

Chronić skórę przed słońcem, wolnymi rodnikami, glikacją i innymi czynnikami środowiskowymi, które powodują przedwczesne starzenie się skóry, stosując silne naturalne przeciwutleniacze.

WSPIERAĆ

Wspieranie pięknej skóry za pomocą produktów do pielęgnacji w domu DMK, które pomagają przedłużyć rezultaty osiągane dzięki profesjonalnym zabiegom DMK.